برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا

امروزه برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا در گوشی های هوشمند وجود دارد که از نظر کارآمدی و کیفیت نمیتوان آن ها را در یک سطح قرار دارد. در مقاله ای که اکنون برای شما آماده کرده ایم، به بررسی ۵ مورد از این برنامه ها می پردازیم.

برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا

این برنامه در سیستم عاملIos  به صورت پیش فرض نصب شده است و کار با آن بسیار آسان است. این برنامه قابلیت کوتاه کردن صدای ضبط شده، و حذف قسمت های دلخواه صدای ضبط شده، را قبل از ذخیره کردن صدا  دارد. صدای های ذخیره شده در این برنامه را می توان به وسیله Air Drop ،پیام، ایمیل اشتراک گذاری کرد. هم چنین می توان با ذخیره کردن فایل ها در Drive  و Dropbox در واتس آپ و برنامه هایی مانند آن فایل ها را اشتراک گذاری کرد.

  • اشتراک گذاری صوت در اینستاگرام با برنامه Voice Recorder & Audio Editor

نسخه رایگان این برنامه برای سیستم عامل های Ios  وجود دارد، هم چنین می توان فایل های ضبط شده را به وسیله ایمیل، توییتر، فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام و اسنپ چت اشتراک گذاری کرد. هم چنین امکاناتی مانند تبدیل گفتار به متن و تبدیل یادداشت ها به فایل ضبط شده را دارد.

  • تبدیل متن به صوت زنده با برنامه otter voice notes

این برنامه به صورت زنده صدا ها را تبدیل به متن می کند. این ویژگی آن را از برنامه  های دیگر جدا و خاص می سازد. هم چنین می تواند یک برنامه مفید و کاربردی برای افراد ناتوان و معلول باشد.

برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا

  • ارسال خودکار صوت های کوتاه در برنامه Say & Go

این برنامه قابلیت ضبط سریع، صوت های کوتاه و شخصی را دارد. هم چنین هنگامی که وارد این برنامه می شوید شروع به ضبط صدا می کند و می توان با رفتن به  تنظیمات برنامه، قابلیت ذخیره فایل ها و ارسال آن ها با ایمیل به صورت خودکار را بعد از ضبط صدا فعال کرد.

برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا

  • در نوت خود با برنامه Evernote صدا ضبط کنید

این برنامه قابلیت ضبط صوت، تنها با باز کردن یک نوت و کلیک کردن روی میکروفون را دارد. افرادی که از نسخه رایگان این برنامه استفاده می کنند، تا ۲۵ مگابایت حافظه برای ضبط صدای هر نوت را دارند. اما این حجم برای کسانی که از نسخه ی کامل این برنامه استفاده می کنند، تا ۲۰۰ مگابایت افزایش پیدا می کند. نکته قابل توجه در این برنامه این است که افراد نمی توانند صدا های ضبط شده را ویرایش و یا ارسال کنند.

امیدواریم که با استفاده از برنامه های گوناگونی برای ضبط کردن صدا صداهای موردنیازتان را به راحتی ثبت کنید.

 

 

دسته‌بندی نشده

ضبط

دیدگاهتان را بنویسید