دستگاه شنود خودکاری

دستگاه شنود خودکاری

دستگاه شنود خودکاری یکی ازمدل های دستگاه شنود در میان انواع مختلف آن می باشد که دارای قابلیت های خاصی است.

امروزه دستگاه شنود خودکاری مورد توجه عده زیادی قرار گرفته است و بسیار پرطرفدار می باشد.

این دستگاه استراق سمع نیز قابلیت استفاده در هر مکان و زمانی را به دلیل طراحی منحصر به فرد خود دارد.

این دستگاه که با نام خودکار بلوتوث دار نیز شناخته می شود، در بین مردم مورد توجه قرار گرفته است.

 

دستگاه شنود خودکاری قابلیت ضبط صدا ها را برای مدت زمان مشخصی دارد. همچنین با قابلیت بلوتوث موجود در آن می تواند صداهای ضبط شده را به هر وسیله ارتباطی از قبیل تلفن همراه یا کامپیوتر ارسال کند.

با این دستگاه می توان بدون ایجاد هیچ گونه جلب توجهی مکالمات را ضبط کرد و به صورت مخفیانه از آن بهره گرفت.

با استفاده از میکروفون موجود در این دستگاه که داخل آن تعبیه شده است خیلی آسان می توان صداهای مخفیانه را به صورت کاملا پنهانی و با کیفیت بسیار بالا ثبت و ضبط کرد.

کیفیت ضبط با دستگاه شنود خودکاری

برای شنود صدا از طریق دستگاه شنود خودکاری می توان از یک تلفن همراه که امروزه اصولا در دسترس همه قرار دارد استفاده کرد، و با فاصله ای حدود ۸ متر می توان صدا ها را با این دستگاه ضبط نمود.

کیفیت مناسبی در این فاصله به هنگام ضبط صدا دارید. اما در فواصل دورتر ممکن است صدای ضبط شده شما کیفیت فوق العاده ای نداشته باشد و شما را با مشکل مواجه کند.

دستگاه شنود خودکاری می تواند تا ۴ ساعت به شنود مخفی بپردازد و این یکی از مزایای قابل ذکر این دستگاه می باشد که توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده است.

طراحی خاص و منحصر به فرد این دستگاه باعث شده است تا افراد زیادی تمایل به خریداری و استفاده از آن کنند.

شکل خودکار مانند این دستگاه شنود مخفی به گونه ای است که میکروفون تعبیه شده در آن تشخیص بسیار سختی دارد و همچنین کمتر کسی متوجه قابلیت شنود این خودکار می شود.

دستگاه شنود خودکاری با تقسیم از قسمت میانی آن اجزای قابل مشاهده دارد و انتهای دستگاه قسمتی روشن می شود که نشان دهنده آماده بودن دستگاه برای شروع عملکرد می باشد.

امروزه خرید این دستگاه به راحتی در دسترس است و می توان آن را از بازارهای خرید و فروش حضوری و یا با تحقیق از سایت های معتبر اینترنتی تهیه و استفاده نمود.

دستگاه شنود

دستگاه شنوددستگاه شنود خودکاریدستگاه ضبط صدا

دیدگاهتان را بنویسید