دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800 یک دستگاه بسیار کارآمد از کمپانی بزرگ و معروف فلیپس می باشد که می توان در تمامی شرایط از آن اسفاده نمود.

دستگاه VTR5800 یک ضبط‌کننده‌ بسیار خوش ساخت می باشد که برای استفاده در کلاس های درسی و خبرنگاری و نیز برای استفاده دانشجویان بسیار مفید و کارآمد می باشد.

این دستگاه ضبط صدا بسیار خوش‌ساخت بوده که یک وسیله‌ بسیار مفید و مناسب برای کلاس‌های درسی و خبرنگاری به حساب می آید.

ابعاد و ظاهر فیزیکی این دستگاه ضبط صدا بسار جالب طراحی شده و با وزن سبک و ابعاد بسیار مناسبی که دارد به سادگی قابل حمل می باشد.

روی بدنه‌ این دستگاه دکمه‌هایی تعبیه شده‌ است که جهت اعمال کردن تنظیمات بر روی ضبط و پخش صدا مورد استفاه قرار میگیرد.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

قابلیت های دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

یکی از برترین ویژگی های این دستگاه ضبط صدا صفحه‌نمایشی ست که بر روی بدنه آن قرار گرفته است.

این صفحه نمایش با دقت ۶۴ × ۹۶ پیکسل طراحی شده و اطلاعات موردنیاز کاربران را نمایش می‌دهد.

بر روی این صفحه نمایش اطلاعات بسیاری از جمله مقدار باتری،مدت زمان ضبط و بسیاری از اطاعات دیگر نمایش داده می شود.

فرمت ضبط صدا در این دستگاه MP3 می باشد و در صورتی که نیاز به پخش کرد آن باشد صدا را با همین فرمت پخش میکند نیاز با همین فرمت از طریق اسپیکر یا هدفون پخش می‌شود.

یک باتری لیتیوم‌‌ یونی برای این دستگاه ویس رکوردر در نظرگفته شده است که کیفیت ساخت بسار بالا و مناسبی دارد و قادر خواد بودتا ۲۵ ساعت صدا را ضبط نماید.

قابل ذکر است که این باتری داخلی بوده و قابلیت تعویض‌شدن ندارد.

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

این مدل از کمپای فلیپس دارای یک اسپیکر داخلی می باشد که قادر است تا صدا را به خوبی و با بالاترین کیفیت پخش نماید؛پس درنتیجه شما قادر هستید تا به‌ سادگی صدای ضبط شده را ازاین طریق پش نمایید.

میکروفون داخلی این مدل نیز از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است و قادر است تا صدا را با کمترین نویز ممکن ضبط نماید.

روی بدنه این دستگاه ضبط صدا کوچک یک عدد ورودی میکروفون قرار گرفته است که این امکان را به کاربران خود می دهد تا از یک میکروفون قوی‌تر استفاه نمایند.

علاو بر این یک خروجی هدفون برای VTR5800 تعبیه شده است تا شما بتوانید از طریق آن فایل‌های ضبط‌شده را بشنوید.

در کل این دستگاه ضبط‌‌ کننده صدا با یک قیمت ‌مناسب و به‌صرفه ارائه می‌شود و امکان ضبط نمودن صدا را در تمامی شرایط فراهم می‌کند.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل VTR5800

دسته‌بندی نشده

دستگاه رکوردر ضبط صدادستگاه شنود و ضبط صدادستگاه ضبط صدادستگاه ضبط صدا ارزاندستگاه ضبط صدا از آمپلي فايردستگاه ضبط صدا از فاصله دوردستگاه ضبط صدا از ميکسردستگاه ضبط صدا استوديودستگاه ضبط صدا المپوسدستگاه ضبط صدا اپلدستگاه ضبط صدا با سيم کارتدستگاه ضبط صدا با کیفیت عالیدستگاه ضبط صدا تسکودستگاه ضبط صدا تلفن ثابتدستگاه ضبط صدا در کلاسدستگاه ضبط صدا ديجي کالادستگاه ضبط صدا لندردستگاه ضبط صدا پاناسونيکدستگاه ضبط صدا کوچک و ارزاندستگاه ضبط صوتدستگاه ضبط وپخش صدادستگاه ضبط کننده صداضبط

دیدگاهتان را بنویسید