دستگاه شنود از راه دور

دستگاه شنود از راه دور

دستگاه شنود از راه دور مطلبی است که در ادامه به شما توضیح می دهیم.
سامانه جی پی اس من در زمینه کنترل و شنود صدا برای کاربران خود تعداد زیادی دستگاه هم چون ساعت ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره، ردیاب خودرو و… تهیه نموده تا بتواند مقداری از نگرانی و پریشانی والدین و همچنین مدیران نگران کم کند.

در داخل دستگاه ردیاب‌ شخصی و چندکاره (Built-in) تعدادی میکروفن وجود دارد که قادر است گفتگوهای تا شعاع ۳.۵ متر را به طور کامل شنود کند.

ردیاب‌ مخصوص خودرو می باشند نیز قابلیت پشتیبانی کردن از میکروفن را دارند که شما می‌توانید به‌ صورت جداگانه در صورت تمایل برای شنود کردن صدای محیط، به آن وصل کنید.

دستگاه شنود از راه دور

به دلیل این که دستگاه‌های ردیاب GPS گروه جی پی اس من قادر هستند تا صداهایی را که در محیط اطراف هستند را شنود کنند، میتوان از این دستگاه هابه عنوان یکی از کوچک ترین دستگاه های شنود از راه دور موجود در بازار نام برد.

به همین سبب کسانی که نگران ناوگان حمل و نقل کاری و اداری خود می باشند و قصد دارند تا علاوه بر مکان یابی به‌صورت مرتب و لحظه‌ای، به گفتگوهایی که در داخل خودروهای کاری نیز صورت میگیرد نظارت و توجه داشته باشند،استفاده کردن از این دستگاه‌ GPS با قابلیت شنود صدای محیط  یکی از بهترین موارد می باشد.

در برخی مواقع که فرزندان شما نیاز به کمک فوری والدین خود دارند،شما می توانید به سادگی و فقط با فشاردادن یک دکمه که بر روی دستگاه ردیاب GPS قرار دارد از والدینتان درخواست کمک کرده و به صورت صوتی با آنها تماس بگیرید.

نرم افزار شنود مکالمات و دریافت اطلاعات گوشی فرزندان

ذکر این نکته لازم است که امکان استفاده از دستگاه شنود از راه دور به صورت دائمی وجود ندارد تا به وسیله آنها بتوانید فرزندان و کارمندان خود را کنترل کنید و کارهای آن ها را موردبررسی قرار دهید.

به همین دلیل ما به شما نرم افزار نظارت بر فرزندان یعنی برنامه SPY را معرفی می کنیم تا بدون این که از سخت افزاری استفاده کنید و تنها با نصب برنامه بر روی تلفن همراه خود، تبلت و یا حتی سیستم کامپیوترتان امکان شنیدن مکالمات و دریافت اطلاعات برای شما فراهم شود.

دستگاه شنود از راه دور

شنود صدای داخل خودرو    

بیشتر کسانی که در پی شنیدن صدا دیگران هستند از ردیاب خودرو که یکی از پر کاربردترین نوع ردیاب جی پی اس می باشند استقبال میکنند.

دلیل اصلی این موضوع نیز این است که میتوانند بدون این که برای کسی مزاحمت خاصی ایجاد کنند تمام صدایی که در داخل کابین خودرو وجود دارد را بشنود.

ردیاب خوردرو امروزی را می توان بهترین جایگزین برای دزدگیر های هوشمند دانست، زیرا اگر ماشین به سرقت برود دیگر عملا دزدگیر هیچ کاربردی ندارد ولی با دستگاه ردیاب می توان تا مدت ها از مکان خودرو با خبر بود.

شما با استفاده از ردیاب خودرو می توانید در هنگامی که خودرو شما به سرقت رفته نیز، به آسانی و در کوتاه ترین زمان، موقعیت مکانی دقیق آن را روی نقشه ببینید.

یکی از برجسته ترین ویژگی های  آن استفاده از برق خودرو برای تغذیه می باشد که به همین سبب نیازی هم به شارژ مجدد باتری نیست.

حتی در مواقعی که باتری خودرو شما قطع شود،ردیاب مدتی شارژ رانگهداری می کند و آخرین موقعیت را برای شما ثبت خواهد کرد.

طبیعتا برای دریافت و مشاهده همه این قابلیت ها و خدماتی که از طرف دستگاه ردیاب و نرم افزار SPY باید برنامه ای باشد که شما به آن رجوع کنید تا بتوانید به زاحتی کار نظارت و کنترل را انجام دهید.

 

دستگاه شنود از راه دور سایر قابلیتها

ما برای شما کاربران پنل کاربری طراحیی و ساخته ایم که میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام تهیه دستگاه و نرم افزار آن را به طور اختیاری انتخاب می کنید ، وارد پنل شده و از امکانات و خدمات این برنامه استفاده کنید.

 

دسته‌بندی نشده

دستگاه شنود از راه دوردستگاه شنود صدادستگاه شنود مخفی صدادستگاه ضبط صداشنود صداشنود مخفیشنود و ضبط صداضبطضبط صدا

دیدگاهتان را بنویسید