ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ضبط کننده صدا زوم مدل H5


ضبط کننده صدا همان طور که از اسمش مشخص است دستگاهی است که برای ضبط صدا مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه ضبط کننده صدا زوم یکی از برندهای معروف می‌باشد که به تولید دستگاه های الکتریکی می‌پردازد. از دستگاه ضبط کننده صدا می‌توان در مشاغل متعدد مورد استفاده قرار داد. برای دانشجویان، دانش آموزان، خبرنگاران، مصاحبه‌های شغلی، کارهای پژوهشی و… کاربرد دارد.  اگر شما برای کار خود به یک دستگاه ضبط کننده صدا نیاز دارید ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم و این فقط یک دستگاه ضبط کننده صدا زوم می‌باشد که هم از قیمت پایین و هم از کیفیت بالایی برخوردار است.

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

این مدل دستگاه ضبط کننده صدا زوم یک دستگاه ضبط کننده صدا بسیار حرفه‌ای می‌باشد که یک گزینه‌ی مناسب پیش روی شما برای متصل کردن به دوربین‌های DSLR می‌باشد که برای خبرنگاران و افراد مصاحبه کننده بسیار مناسب می‌باشد. این دستگاه ضبط کننده صدا مجهز به حافظه داخلی نمی‌باشد و شما به یک حافظه جانبی نیاز دارید. باید یک حافظه SD تهیه کنید و به دستگاه متصل کنید این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا هر میزان حافظه ای که لازم دارید به دستگاه اضافه کنید.

یک ویژگی دیگر این ضبط کننده صدا این است که از فرمت‌های WAV‌ و MP3 نیز پشتیبانی می‌کند. به یک بلندگو مجهز می‌باشد که می‌توانید برای شنیدن صدای ضبط شده از آن استفاده کنید. شما بعد از ذخیره صدای ضبط شده می‌توانید با کمک یک کابل USB تمامی فایل‌ها را به یک دستگاه دیگر منتقل کنید. میزان وزن و ابعاد آن بسیار جمع و جور می‌باشد و کار با آن را ساده کرده است. رنگ بدنه دستگاه ضبط صدا طوسی می‌باشد. به یک صفحه نمایش کوچک مجهز می‌باشد که زمان ضبط صدا را نمایش می‌دهد. برای تامین شارژ دستگاه باید از دو عدد باتری قلمی استفاده کنید. ویژگی مهم که این دستگاه را از سایر دستگاه ها متمایز می‌کند این است که می‌توانید این مدل دستگاه ضبط صدا را به یک دوربین فیلمبرداری متصل کنید و همزمان از هردو دستگاه استفاده کنید و بین ضبط صدا و فیلمبرداری هماهنگی ایجاد می‌شود.

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

مشخصات فیزیکی ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ابعاد ۴۲.۱ × ۱۳۵.۲ × ۶۶.۸ میلی متر

وزن ۹۴ گرم

حافظه

نوع کارت حافظه قابل اتصال

SDHC از ۴ تا ۳۲ گیگابایت

صفحه نمایش

صفحه نمایش دارد.

دقت صفحه نمایش ۶۴ × ۱۲۸ پیکسل

مشخصات صفحه نمایش Backlit LCD

صفحه نمایش لمسی ندارد.

سایر قابلیت‌ها

فرمت صوتی قابل پخش WAV – MP3

فرمت‌های ضبط صدا  WAV – MP3

اسپیکر دارد.

رادیو ندارد.

بلوتوث ندارد.

شبکه بی‌سیم Wi-Fi ندارد.

پورت USB دارد.

مشخصات باتری دو عدد باتری قلمی (AA)

 سایر امکانات

مجهز به خروجی لاین آنالوگ XLR

دستگاه ضبط صدا

دستگاه ضبط صدادستگاه ضبط کننده صدا زومضبطضبط کننده صدا زوممشخصات فیزیکی ضبط کننده صدا زوم

دیدگاهتان را بنویسید