میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل ۴۴۰

میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل 440

میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل ۴۴۰ محصولی است که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

میکروفن یا همان مایک که در زبان محاوره به این دستگاه گفته می شود وسیله‌ای است که صوت را به جریان الکتریسیته تبدیل می کند.

همچنین می توان این دستگاه را حسگری در نظر گرفت که صوت را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند.

اولین میکروفن اختراع شده بشر در سال ۱۸۷۶،توسط دانشمندی به نام امیل برلاینر اختراع شد که از این وسیله به عنوان فرستنده صدا در تلفن‌ها استفاده می شد.

از میکروفن‌ها می توان در وسایل بسیار زیادی استفاده کرد و کاربردهای بسیار زیادی نیز دارد.

از جمله این کاربردها استفاده در تلفن،ضبط صدا،سیستم‌ های کارائوکه و غیره می باشد.

میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل 440

کاربرد میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل ۴۴۰

همان طور که در گذشته گفتیم میکروفون های دیافراگم بزرگ نویز بسیار پایین تری دارند و در مقایسه با میکروفون های دیافراگم کوچک در تشخیص دادن انرژی آکوستیکی توانایی بسیار بیشتری دارند.

همین موضوع نیز سبب شده تا یک انتخاب بسیار مناسب برای ضبط صدا و ساز باشند.

MXL 440 یک میکروفون کندانسر می باشد که تمامی خاصیت های یک دستگاه ضبط صدا را دارد و با دیافراگم بزرگی که بر روی این دستگاه به کار رفته توانایی این را دارد تا صدا و سازهای موسیقی زهی و کوبه ای را به صورت کاملا بی نظیر ضبط نماید.میکروفون ضبط صدا استودیو ام ایکس ال مدل 440

 

در طراحی این میکروفن یا همان دستگاه ضبط صدا از یک عدد پری آمپ FET استفاده شده است تا خروجی صوتی این دستگاه کاملا متوازن بوده و هیچ گونه ناهماهنگی در آن نباشد.

تونالیته و رنگ صدا این دستگاه در هنگام ضبط صدا بدون هیچ گونه تغییر می باشد و صدا را همانگونه که هست ثبت وضبط می کند.

شما با داشتن MXL 440 می توانید به هدف های مختلفی فکرکنید و صداهایی را که دوست دارید با بهترین کیفیت ضبط نمایید.

در واقع شما با خرید این دستگاه مقدار زیادی از راهی که برای یک استودیو خانگی نیاز دارید را رفته اید.

 

دسته‌بندی نشده

انواع دستگاه ضبط صدادستگاه رکوردر ضبط صدادستگاه شنوددستگاه شنود و ضبط صدادستگاه شنود و ضبط صدا توشيبادستگاه ضبط صدادستگاه ضبط صدا ارزاندستگاه ضبط صدا از آمپلي فايردستگاه ضبط صدا از فاصله دوردستگاه ضبط صدا از ميکسردستگاه ضبط صدا با سنسور حساس به صدادستگاه ضبط صدا با سيم کارتدستگاه ضبط صدا با کیفیت عالیدستگاه ضبط صدا ترنسنددستگاه ضبط صدا تلفن ثابتدستگاه ضبط صدا خوبدستگاه ضبط صدا در جلساتدستگاه ضبط صدا در خانهدستگاه ضبط صدا در منزلدستگاه ضبط صدا ديجي کالادستگاه ضبط صدا لندردستگاه ضبط صدا پاناسونيکدستگاه ضبط صدا کوچکدستگاه ضبط صوتدستگاه ضبط صوت حرفه ایدستگاه ضبط مکالمات تلفن همراهدستگاه ضبط و شنود صدادستگاه ضبط وپخش صدادستگاه ضبط کننده صداشنود صداشنود صدا مخفیضبط صداضبط صوت

دیدگاهتان را بنویسید