ویژگی های ردیاب خودرو

یکی از دلایل نیاز به ردیاب یا GPS خودرو افزایش بی سابقه سرقت خودرو است که نیاز به آن امروزه بیشتر از گذشته احساس می شود. اگر ردیاب بر روی اتومبیل شما نصب شده باشد، هنگام سرقت خودرو می توانید از طریق برنامه نصب شده روی گوشی هوشمند خود سریعا ردیابی کنید.

ویژگی های ردیاب خودرو

 

به طور کل دستگاهی که دارای امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر باشد و همچنین با قیمت مناسب تری ارائه شود؛ فروش بیشتری خواهد داشت.

اما این امکان که تمام این ویژگی ها و امکانات در یک ردیاب ارزان قیمت باشد، وجود ندارد.

بنابراین باید قبل از خرید ردیاب خودرو لیستی برای نیازتان به امکانات لازم تهیه کنید، تا بدانید که چه نوع ردیابی با چه امکاناتی لازم دارید. همان طور که می دانید ردیاب خودرو دارای قیمت های متفاوتی هستند. اما نکته مهم در خصوص قیمت این است که کیفیت از قیمت دستگاه برتر است. چرا که GPS خودرو علاوه بر مزایایی که دارد امنیت ماشین را بالا می برد. پس در اینجا کیفت برتری بیشتری می یابد.

ویژگی های ردیاب خودرو

ویژگی های ردیاب خودرو مفید

  • ارسال پیامک و هشدار از طریق اپلیکیشن به مالک خودرو در زمان باز شدن درب آن
  • وارد شدن ضربه و شک به آن و یا گذشتن از سرعت مجاز تعریف شده
  • قابلیت خاموش کردن خودرو با ارسال پیامک و یا استفاده از اپلیکیشن از هر فاصله ای توسط مالک خودرو
  •  قابل نصب بر روی هر نوع خودرو های داخلی و وارداتی  شخص را به واسطه قطع شدن برق خارجی از وضعیت باتری آگاه می کند  با تمامی سیم کارت های ایرانسل، همراه اول، رایتل و … هماهنگ می باشد.
  • به طور زنده خودرو را ردیابی می کند.
  • در هر لحظه وضعیت خودرو را اعلام می نماید.

Billie Eilish

اگر ردیاب بی کیفیت و گمنام و با قیمت ارزان خریداری کنید امکان ایجاد مشکلات مانند قطع و وصل شدن ارتباط و صدمه زدن به ماشین وجود خواهد داشت.

اما دستگاهی که کیفیت بالایی داشته باشد، هرچند که قیمت بیشتری دارد اما عمر طولانی دستگاه را تضمین می کند. در نتیجه ویژگی های ردیاب خودرو مهم هستند.

همچنین اعتماد صاحب خودرو توسط خدمات پس از فروش و تیم پشتیبانی ردیاب، بالا می رود.

ویژگی های ردیاب خودرو

از دیگر ویزگی هایی که ردیاب خودرو دارد؛ جلوگیری از دزدیده شدن ماشین، ردیابی سریع در زمانی که خودرو دزدیده شود و خاموش کردن اتومبیل از راه دور است.

زمانی که مثلا افراد دیگر مانند فرزندان داخل ماشین هستند و یا از آن استفاده می کنند، می توان خودرو را از راه دور کنترل کرد.

ردیاب خودرو و اشخاص

ضبط

دیدگاهتان را بنویسید